O nás

Prodej

Zabýváme se prodejem a realizací kompletních pokladních systémů, restauračních systémů, skladových řešení, evidenci zboží, výrobků, logistických terminálů.

Nabízíme jednotlivé pokladní komponenty, tiskárny, čtečky čárových 1D i 2D kódů, datové terminály, tiskárny etiket, ale i další vybavení obchodů a prodejních míst.

Servis

Nefunguje Vám tiskárna? Nemůžete skenovat čárové kódy zboží? Rozbil se Vám terminál?

Nabízíme rychlý servis zakoupeného zboží. Výměna během 3 pracovních dnů. V případě potřeby jsme schopni zajistit expresní výměnu přímo u Vás do druhého dne.

Poradenství

Zavádíte nový informační systém? Potřebujete skenovat čárové kódy? Otevíráte prodejní místo?

Poradíme Vám s výběrem vhodného řešení pro Vaši prodejnu, nastavením čtečky či tiskárny. Nabízíme komplexní poradenství v oblasti logistických systémů, skladových systémů, restauračních či prodejních systémů.

Vzdálená pomoc

Nevíte si rady s instalací ovladačů pro tiskárnu? Nevíte jak nastavit čtečku čárových kódů? Potřebujete nastavit otevření pokladny po vytištění účtenky a nevíte jak na to?

Pomocí funkce vzdáleného přístupu k Vašemu počítači jsme schopni Vám pomoci s instalací, nastavením či jiným „softwarovým“ problémem se zařízením.
Pro vzdálenou správu si pouze stáhnete klientský program, který není nutné instalovat a spustíte jej na Vašem počítači. Přístup je zabezpečený pomocí ID klienta a hesla.
Náš technik Vám pomůže s instalací stejně, jako by byl přímo u počítače. Vy uvidíte každý jeho krok, který na Vašem počítači provede.

Velikost programu je 6,5Mb

 

Nabízíme kompletní podporu pro Vaše úspěšné podnikání