Kontrola vstupenek na koncertech / akcích

Situace:

Jako pořadatel koncertu nebo jiné společenské akce potřebujete kontrolovat při vstupu platnost vstupenky. Vstupenky, které prodáváte mají unikátní čárový kód.

 

Řešení:

Jednoduchá kontrola duplicity vstupenky pomocí mobilního datového terminálu M3

Cena řešení cca 4900 Kč

Mobilní datový terminál M3 umožňuje kontrolu duplicity snímaného čárového kódu.
Při vstupu načtete jednotlivé vstupenky, které vám návštěvníci předloží. Unikátní čárové kódy se uloží do paměti terminálu. Pokud je načten čárový kód, který je již jednou v paměti (vstupenka je zkopírovaná, vytištěna 2x, atd.), terminál upozorní zvukovým signálem a hlášením na terminálu, že je tento kód duplicitní. Výhodou je rychlost načtení vstupenky a případného upozornění na duplicitu. Na displeji je také vidět, kolik návštěvníků (vstupenek) bylo načteno.

Data z terminálu je možné exportovat do PC ve formátu CSV (txt), kde můžete následně data zpracovat pro statistické nebo jiné účely.

Výhody:Mobilní datový terminál M3

  • rychlá kontrola duplicity
  • počítadlo návštěvníků
  • malé rozměry terminálu
  • dlouhá výdrž akumulátoru
  • levné řešení

Nevýhody:

  • nemožnost kontroly identity návštěvníka / platnosti vstupenky

 

Kontrola vstupenky dle aktuálního seznamu prodaných kusů

Cena řešení cca 6800 Kč

Datový terminál Model 9800 nabízí pokročilejší možnosti pro práci s čárovými kódy a daty.
Od prodejce vstupenek stáhnete datový soubor s čárovými kódy a dalšími daty jako jsou např. jména návštěvníků. Datový soubor nahrajete do terminálu před zahájením akce, díky tomu máte aktuální seznam účastníků (prodaných vstupenek) v terminálu.

Při snímání čárových kódů ze vstupenek je možné rychle zjistit, jestli je tato vstupenka v databázi nebo ne. Díky dalším informacím uložených terminálu je možné např. zkontrolovat identitu návštěvníka a ověřit, jestli vstupenka není kradená nebo kopírovaná.

 

 

Pokud máte nějaké dotazy k řešení pro vaše potřeby, napište na email info@zabicom.cz nebo nás kontaktujte telefonicky.

Logo-pruhledne-217x52